Test SANCO – upewnij się na 100%

Od jakiegoś czasu przygotowujecie się na przyjęcie na świat waszego maleństwa. Jesteście osobami bardzo mocno przeżywającymi ten ciężki czas i martwicie się o zdrowie swojego dziecka, gdyż u Ciebie w rodzinie z pokolenia na pokolenie występują przypadki genetycznych wad wrodzonych? Boisz się, że to dotknie także Twoje dziecko? Poznaj test SANCO.

 

Test SANCO Poznań – wiedz, gdzie warto się udać

Test SANCO Poznań jest możliwy do wykonania w Neomedica. Umożliwia od poszerzenie wiedzy rodziców z zakresu oszacowania ryzyka wystąpienia różnych wad u dziecka. Zalicza się do nich m.in. zespół Downa, zespół Edwarsa, czy zespół Patatu. Test genetyczny SANCO – zdrowie ponad wszystko. Test genetyczny SANCO dobrze jest połączyć razem z przeprowadzeniem testu RHD. To dodatkowe badanie pozwala na analizę czynnika RhD płodu już podczas trwania ciąży. Ma on znaczenie podczas kwalifikacji matki do profilaktyki konfliktu serologicznego. Nie dotyczy to tylko ciąży z powikłaniami, ale również tej, która przebiega zupełnie prawidłowo. Test SANCO – postaw na pewność  Test SANCO to badanie polegające na pobraniu krwi od kobiety. Otrzymanie wyniku następuje najpóźniej po 5 dniach roboczych.

 

Test SANCO cena – zdrowie ponad pieniądze

Test SANCO cena jest umiarkowana. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę internetową:https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-prenatalne/genetyczny-test-prenatalny-SANCO/. Badania SANCO – najtrudniej zacząć  Badania SANCO przeprowadza się po uprzednim okazaniu dokumentacji udowadniającej istnienie ciąży, czyli USG. Badanie SANCO – oddaj się w ręce specjalistów  Badanie SANCO nie wymaga bycia na czczo. Test SANCO opinie – zaufaj! Test SANCO opinie – same pozytywne. Dołącz do grona zadowolonych matek i bądź świadoma swojej ciąży.